http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll...KA13/318115262
Jeśli jest w tym coś prawdy to nie mam nic przeciwko

Hernani na dzień dzisiejszy na pewno byłby wzmocnieniem.
A jeśli chodzi o Glika, nasuwa się tylko jedno:
http://www.youtube.com/watch?v=9KvqWM9VhpA