Wyświetl pojedynczy post
Jonasz
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36708
Stary 02.12.2010, 23:38
Myślę, że nie ma się co rozpisywać nt. Glika. Spokojnie zaczekajmy na efekty pracy Stasia, Roberta i Bodzia
Mamy 3 pkt. straty do Jagi, zachowaliśmy szansę na MP i teraz zobaczymy co się wydarzy. Tu potrzeba naprawdę dobrego nosa, doświadczenia ale i sporo szczęścia. Możemy ściągnąć dobrego kopacza ale np. nie zaaklimatyzuje się dobrze, albo nie da sobie rady z pierwszymi niepowodzeniami i w takim momencie oprócz dramatu zawodnika mamy szansę na dramat drużyny, z której wypada ogniwo na które wszyscy liczyli.
Polonia Wojciechowskiego nasprowadzała głośne nazwiska i teraz jest o niej głośno z tego powodu, że nie ma oczekiwanych wyników. Były osoby na tym forum (ja też byłem za) , że fajnie byłoby mieć w zespole Smolarka - dziś wiemy, że nie zbawił on Polonii - Wisły pewnie też by nie zbawił.
Nie podniecajmy się nazwiskami.
Potrzebujemy 3-4 dobrych piłkarzy, doświadczonych i ogranych, a potem się módlmy, żeby dobrze wkomponowali się w team, żeby dobrze się tutaj czuli - wtedy dopiero możemy spodziewać się efektów.
Odpowiedz cytując