|
Mam nadzieje, że Glik w Wiśle się nie pojawi, a przyjdzie ktoś z trójki Nowak, Dudu, Sobota.
Glika to już Mierzejewski w polskiej lidze robił z niego wiatraka. A po przyjściu do Palermo nie rozegrał żadnego dobrego meczu co więcej wszystkie były w jego wykonaniu katastrofalne.
Glik sprawia piłkarza, który cofa się w piłkarskim rozwoju...
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 03.12.2010 o godz. 09:02.
|