Wojtas napisał(a):

A Kirm?Czy jego lepsza gra spowodowana jest zwyzka formy czy tym ze ma luz psychiczny bo nie wydziera sie na niego taki Malecki
|
Ma luz psychiczny, nawet chyba za duży bo ostatnio gra zbyt samolubnie ale powiedzmy sobie szczerze - W tym sezonie grając przez 780 minut zrobił już więcej niż w całym poprzednim grając ponad 2000 minut.
To taki typ zawodnika, podobnie zresztą jak Mały - trzeba ich próbować lekko temperować ale lekko bo oni muszą mieć możliwość dryblingów, ryzykowania, strzałów.Inaczej to mamy Kirma i Małego z poprzedniej rundy.Pierwszego było stać na całą jedną asystę, drugiego na jednego gola i 3 asysty.
Razem daje to 1 gol i 4 asysty, w tej rundzie mają 7 goli i 8 asyst a wcale nie grają rewelacyjnie