Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8634
Stary 02.12.2010, 21:55
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
A Kirm?Czy jego lepsza gra spowodowana jest zwyzka formy czy tym ze ma luz psychiczny bo nie wydziera sie na niego taki Malecki
Ma luz psychiczny, nawet chyba za duży bo ostatnio gra zbyt samolubnie ale powiedzmy sobie szczerze - W tym sezonie grając przez 780 minut zrobił już więcej niż w całym poprzednim grając ponad 2000 minut.
To taki typ zawodnika, podobnie zresztą jak Mały - trzeba ich próbować lekko temperować ale lekko bo oni muszą mieć możliwość dryblingów, ryzykowania, strzałów.Inaczej to mamy Kirma i Małego z poprzedniej rundy.Pierwszego było stać na całą jedną asystę, drugiego na jednego gola i 3 asysty.
Razem daje to 1 gol i 4 asysty, w tej rundzie mają 7 goli i 8 asyst a wcale nie grają rewelacyjnie
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 02.12.2010 o godz. 21:59.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując