Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36703
Stary 02.12.2010, 21:47
No nie wiem, czy taki charakter umowny - przecież jak wytransferujesz człowieka, gdy okienko transferowe w jego lidze jest zamknięte a u nas dopiero się otwiera? Przecież to jakiś skandal.
Odpowiedz cytując