Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6537
Stary 02.12.2010, 21:19
Popieram opinie Ogryzka.
Na polu "europejskim " to niestety ale Amika niezle sie od 3 lat prpdukuje odnosząc chcac nie chcac w miare duze sukcesy.Kuchenni sumiennie nabijaja kase na biletach i prawach tv ,i remisuja z takim firmami jak Juve albo ogrywaja City.

To potwierdza ze Amika wie gdzie szukac kasy i na co sie moibilizowac ,i my powinnimy pojsc ich drogą.Bo nawet ta gra w Lidze Europejskiej to duzo,a my nie mamy ani LM ani LE ,czyli nic nie mamy.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując