|
Popieram opinie Ogryzka.
Na polu "europejskim " to niestety ale Amika niezle sie od 3 lat prpdukuje odnosząc chcac nie chcac w miare duze sukcesy.Kuchenni sumiennie nabijaja kase na biletach i prawach tv ,i remisuja z takim firmami jak Juve albo ogrywaja City.
To potwierdza ze Amika wie gdzie szukac kasy i na co sie moibilizowac ,i my powinnimy pojsc ich drogą.Bo nawet ta gra w Lidze Europejskiej to duzo,a my nie mamy ani LM ani LE ,czyli nic nie mamy.
|