|
Fajnie i wesoło wyszło.
Przez tą przeprowadzkę popsuto śledziom imprezę bo mieli bawić się na swoim kurniku z amica, a tymczasem padło na Was. A sami przecież tam nie pojedziecie;]
pozdrowienia z Pruszcza Gdańskiego
co ja gadam ... przesunięcie kolejki mi chodziło
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 03.12.2010 o godz. 10:38.
|