Glova91 napisał(a):

Okienko otwiera sie w Polsce 1 lutego.
Glik? Osoba ktora ogladala kilka meczy z udzialem tego zabijaki wie, ze to malo zwrotny, powolny klocek. Kowalski jest bardziej zwrotny od niego, a jest tu wysmiewany, wiec nie rozumiem jak mozna mowic ze Glik by sie przydał.
|
Nie przesadzajmy - okienko otwiera się w Polsce 1 stycznia. I trwa do ostatniego lutego roku 2011. Glik by się przydał ale tylko jako wypożyczenie by go sprawdzić ewentualnie z opcją transferu definitywnego po pół roku. Także Wisła musi dokonać teraz 3 transferów definitywnych plus to wypożyczenie Glika, ale zaczyna mi się wydawać, że pismaki zasugerowali się wypowiedzią Maaskanta i teraz nagminnie powtarzają o tym Gliku - nie wiem czy to do końca prawda jest.