Wyświetl pojedynczy post
Speedy
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1723
Stary 02.12.2010, 20:01
Na Eurosporcie mówili, że część tych stadionów w Katarze zostanie zburzonych po mistrzostwach, a ich prefabrykany zostaną użyte do budowy innych aren sportowych w tej części globu.

!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post

Zadziwia mnie tak szybki wybór gospodarza Mundialu, który odbędzie się za 12 lat. Wcześniej wybierano jakieś 6-7 lat wcześniej maksymalnie... No i jak sobie myślę, jaki wówczas będę stary...
Co do tego obiło mi się o uszy, że część urzędujących w FIFA ludzi za 5 czy 6 lat "przejdzie na emeryturę" i to była dla nich ostatnia szansa, aby się "dorobić".
Odpowiedz cytując