Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19595
Stary 02.12.2010, 19:37
Jak nazywa się funkcja w kamerach/aparatach umożliwiająca kręcenie filmów w ciemnościach? cały obraz jest taki jakby zielonkawy? wiecie o co chodzi

Al_29 podczerwień kojarzyła mi się z czymś innym ale to chyba to dzięki

a zwykłe cyfrówki nie maja takiego bajeru?w opisach nic nie pisze
Ostatnio edytowane przez TSW Fanatyk : 02.12.2010 o godz. 19:49.
I
Odpowiedz cytując