Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1719
Stary 02.12.2010, 18:31
Jedno jest pewne: w tych decyzjach palce maczali Putin ze swoją mafią, no i araby, które kupują wszystko związane z piłką. I jak tu wierzyć w jakąkolwiek uczciwość.

Szkoda mi Anglii, liczyłem, że tam się odbędą te MŚ, no i lepsza byłaby też Belgia z Holandią. Bądź co bądź bliższe i bardziej sympatyczne wobec nas kraje

Natomiast Katar, no cóż, zobaczymy ogromny przesyt, wielkie bogactwa itd, ale nie ma to dla mnie sensu.

Jedyny plus to, że jest stosunkowo blisko, przez co mecze będą o umiarkowanie rozsądnych porach

Zadziwia mnie tak szybki wybór gospodarza Mundialu, który odbędzie się za 12 lat. Wcześniej wybierano jakieś 6-7 lat wcześniej maksymalnie... No i jak sobie myślę, jaki wówczas będę stary...
Ostatnio edytowane przez !!IRIVER!! : 02.12.2010 o godz. 18:35.
Odpowiedz cytując