Marszałek napisał(a):

|
Podobno w Katarze mają być klimatyzowane stadiony!
|
Wyobraź sobie, że są tam od dawna nawet klimatyzowane przystanki autobusowe

Wchodzisz sobie do kapsuły jak z filmu sci-fi i czekasz sobie na autobusik. Kulturka. Europa zachodzia przy nich to trzeci świat.
Ruskie także ciekawe stadioniki zaprojektowali. (w oczekujących na realizację.)
http://stadiony.net/projekty