Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7500
Stary 02.12.2010, 17:11
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Z Jagielloni pewnie odejdzie przy pierwszej lepszej okazji Grosicki. Amika może mieć problemy z żądaniami płacowymi kopaczy. Arboleda na pewno out.

A w drugą stronę szrot szrotem pogania
Ja bym dodał jeszcze Kupisza, z Amiki pewnie odjedzie Arboleda i Peszko.Ciekawi mnie polityka tych dwóch klubów czy Jaga zatrzyma Grosika i Kupisza i walczą o Mistrzostwo czy odejdą?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując