Marszałek napisał(a):

Z Jagielloni pewnie odejdzie przy pierwszej lepszej okazji Grosicki. Amika może mieć problemy z żądaniami płacowymi kopaczy. Arboleda na pewno out.
A w drugą stronę szrot szrotem pogania
|
Ja bym dodał jeszcze Kupisza, z Amiki pewnie odjedzie Arboleda i Peszko.Ciekawi mnie polityka tych dwóch klubów czy Jaga zatrzyma Grosika i Kupisza i walczą o Mistrzostwo czy odejdą?