|
Zaciekawiły mnie typy bartek89TS i WislakWiDoK.
Bate - Dynamo X
FC Sheriff - AZ Alkmaar 2
PSG - FC Sevilla X
Utrecht - Napoli 2
Rapid - Porto 2
Saipa - HIFK 2
ako 100 w systemie powinno wejść...zobaczymy jak będzie w praktyce
Ostatnio edytowane przez Zubert_Wisla : 02.12.2010 o godz. 20:56.
|