Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7498
Stary 02.12.2010, 16:37
Ciekawi mnie jakie ruchy transferowe beda w Legii,Lechu,Polonii,Wisle

Ciekawe tez jak sie zachowa Jaga, czy bedzie oslabiana czy raczej nikt nie odejdzie.

Licze ze pojawi sie u nas Radkow

Pamietacie Kyslyaka? Niby gwiazda a sami widzimy co sie z nim dzialo po wykupieniu


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując