Ciekawi mnie jakie ruchy transferowe beda w Legii,Lechu,Polonii,Wisle
Ciekawe tez jak sie zachowa Jaga, czy bedzie oslabiana czy raczej nikt nie odejdzie.
Licze ze pojawi sie u nas Radkow
Pamietacie Kyslyaka? Niby gwiazda a sami widzimy co sie z nim dzialo po wykupieniu
