Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7497
Stary 02.12.2010, 16:29
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Sorry, ale szykują nam takie transfery, że MP w zasadzie już mamy. Ciekawe jak nam pójdzie w Lidze Mistrzów...

A jeżeli chodzi o ruchy transferowe Wisły, to mogę zupełnie racjonalnie i obiektywnie ocenić, że będziecie bić się o utrzymanie.

Howgh.
Made by Maciej Skorża Starego wyjadacza w europejskich pucharach.
Odpowiedz cytując