Sartre napisał(a):

Sorry, ale szykują nam takie transfery, że MP w zasadzie już mamy. Ciekawe jak nam pójdzie w Lidze Mistrzów...
A jeżeli chodzi o ruchy transferowe Wisły, to mogę zupełnie racjonalnie i obiektywnie ocenić, że będziecie bić się o utrzymanie.
Howgh.
|
Made by Maciej Skorża

Starego wyjadacza w europejskich pucharach.