Wyświetl pojedynczy post
Kamrat
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36694
Stary 02.12.2010, 15:57
Basałaj u Borka i Kołtonia mówił, że do Wisły będą brani tylko tacy którzy mają ambicje. Glik jest zaprzeczeniem tego twierdzenia, On po kilku miesiącach w Palermo sobie odpuszcza zamiast podjąć walkę o skład. Niech nikomu nie zawraca głowy swoim brakiem profesjonalizmu o który miał okazje się otrzeć we Włoszech i wcześniej w Hiszpanii.
My Psy musimy trzymać się razem!
Odpowiedz cytując