Wyświetl pojedynczy post
SB
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: z ziemi ojczystej

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2285
Stary 02.12.2010, 15:56
w sumie pytanie tylko do wybranych modów...

czemu nie ma nic o spotkaniu wczorajszym z piłkarzami ani żadnych zdjęć na stronie?...
Nie ma, nie ma wody na pustyni...
Odpowiedz cytując