Temat
:
Pytania do moderatorów i bieżące działania!
Wyświetl pojedynczy post
SB
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: z ziemi ojczystej
Offline
#
2285
02.12.2010, 15:56
w sumie pytanie tylko do wybranych modów...
czemu nie ma nic o spotkaniu wczorajszym z piłkarzami ani żadnych zdjęć na stronie?...
Nie ma, nie ma wody na pustyni...
SB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SB
Znajdź inne posty napisane przez SB