Cytat:
I mistrzowskie napinki
|
Sorry, ale szykują nam takie transfery, że MP w zasadzie już mamy. Ciekawe jak nam pójdzie w Lidze Mistrzów...
A jeżeli chodzi o ruchy transferowe Wisły, to mogę zupełnie racjonalnie i obiektywnie ocenić, że będziecie bić się o utrzymanie.
Howgh.