Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7496
Stary 02.12.2010, 15:40
Cytat:
I mistrzowskie napinki
Sorry, ale szykują nam takie transfery, że MP w zasadzie już mamy. Ciekawe jak nam pójdzie w Lidze Mistrzów...

A jeżeli chodzi o ruchy transferowe Wisły, to mogę zupełnie racjonalnie i obiektywnie ocenić, że będziecie bić się o utrzymanie.

Howgh.
Legionista
Odpowiedz cytując