Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36693
Stary 02.12.2010, 15:29
NIE dla Glika. Przemęczyliśmy tego Bunozę przez parę kolejek i jakby nie patrzeć - widać progres. Przez zimę się chłopaki zgrają i wierzę, że będzie jeszcze lepiej.
Wypożyczenie jest totalnie bezsensowne, bo nie jest wyraźnie lepszy od naszych stoperów, o ile w ogóle jest, a on na ławkę się raczej nie zgodzi.
Transfer - jako zmiennik, trzeci stoper - tak, o ile zatrzymamy Chaveza.
Odpowiedz cytując