Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kosa93
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7494
Stary 02.12.2010, 15:26
Super nam ułożyli terminarz... Zamiast tą 16 kolejkę dać tydzień wcześniej tj. 19-20 to oni nic nie zmienili tylko 26 kolejkę tj. mecz z Amika ustalili na 11 maja (środa), a zaraz po tym derby 14-15 maja (sobota-niedziela)...
Powód: frajerzy
Ostatnio edytowane przez Kosa93 : 02.12.2010 o godz. 15:27.
Odpowiedz cytując