rafil napisał(a):

|
można już gdzieś kupić poza netem? w Empiku w Galerii Krakowskiej byłem wczoraj i pytałem o płytę, facet powiedział że nie wie kiedy dokładnie będzie i czy w ogóle, a jeśli już to najwcześniej w przyszłym tygodniu.
|
chyba już jest bo kolega kupił przed chwilą

(albo empik albo saturn )