Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36683
Stary 02.12.2010, 14:14
Ponieważ runda jesienna już się skończyła, więc jak to bywa, co sezon będziemy przeżywać oblężenie tematu transferowego.
Obiecuje, że z szczególną troską będziemy się przyglądali wszystkim 3 tematom transferowym i nie ma zmiłuj za przekroczenie regulaminu będą nagrody. Radzę odświeżyć sobie Zasady pisania w temacie Wisła Kraków - piłka nożna.
Odpowiedz cytując