sportnh napisał(a):

Glik haha
po co nam taki nigdzie niechciany Rasiak? gosc jest na poziomie Kowalskiego
|
Glik bardzo chciałby być choć w 1/4 jak Rasiak. Jakby nie było Grzesiu w niższych ligach w Anglii coś postrzelał. Kilka meczów wygrał.
Glik ma tylko dobrego managera, Kołakowskiego. Tyle i aż tyle. Nie sądzę aby trafiła do nas, facet nic sobą nie prezentuje.