Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9008
Stary 02.12.2010, 14:01
pozdi91 napisał(a):Wyświetl post
Bardzo ciekawy typ, do tego dochodzi ligowa postawa obu zespołów, wyraźnie przemawiająca za stołecznymi.

http://www.betexplorer.com/hockey/fi...atchid=6633738
I tak płaska stawka, jeśli chodzi o hokej to tam wszystko zdarzyć sie może, info wkleiłem bo jakby ktos chciał zagrać to teraz ma większe rozeznanie. Pozdro
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując