Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7483
Stary 02.12.2010, 13:35
dziwne, ze Bundesliga gra jeszcze przez 2 tygodnie, a startuje jeszcze w styczniu

cytat z 90 minut:
Cytat:
Nie bardzo rozumie, w Niemczech tez taka sama pogoda, mroź u mnie aktualnie -11, śniegu w k.. pełno, ale nikt nie myśli przekładać czegokolwiek, te wszystkie podgrzewane murawy w Polsce to jakaś prowizorka, tak jak cala liga i PZPN, tyle
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując