Temat
:
Drogowcy znów zaskoczeni - skąd śnieg w grudniu??
Wyświetl pojedynczy post
Tomy
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2003
Skąd: wieje wiatr?
Offline
#
69
02.12.2010, 13:20
gigant
napisał(a):
2,45 h z Borku na Azory. Kto da więcej?
1,5h z Zabłocia na Borek + 3 baby zgarnięte z przystanku w Łagiewnikach
Tomy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tomy
Znajdź inne posty napisane przez Tomy