Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7479
Stary 02.12.2010, 13:18
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
16. kolejka Ekstraklasy przełożona na wiosnę

http://www.90minut.pl/news/141/news1...na-wiosne.html

tak bo w lutym i marcu to nie ma sniegu i mrozu - trzeba bylo przelozyc koleke na za tydzien i zobaczyc
w srode - teraz mimo wszystko jest latwiej boiska przygotowac bo nie sa jeszcze tak zmarznięte jak będą
po 2 zimowych miesiącach
Nie wiadomo na kiedy przełożą. Może np. ZA ostatnią kolejkę w czerwcu
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując