Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36677
Stary 02.12.2010, 13:00
Jako ze w tym sezonie mamy granie juz za soba (odwolany mecz z Arka), to licze ze teraz ulegna przyspieszeniu wszelkie kwestie transferowe i ze juz co nie co bedzie wiadome. Zyczylbym sobie aby na pierwszym zgrupowaniu byl juz sklad jaki Maaskant bedzie mial na wiosne ale to chyba tylko pobozne zyczenie...
Odpowiedz cytując