|
Jako ze w tym sezonie mamy granie juz za soba (odwolany mecz z Arka), to licze ze teraz ulegna przyspieszeniu wszelkie kwestie transferowe i ze juz co nie co bedzie wiadome. Zyczylbym sobie aby na pierwszym zgrupowaniu byl juz sklad jaki Maaskant bedzie mial na wiosne ale to chyba tylko pobozne zyczenie...
|