Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
transmisje
Member
Od: 05.2010
Skąd: Z Daleka
Offline
#
7473
02.12.2010, 12:56
16 Kolejka Ekstraklasy została oficjalnie odwołana i przeniesiona na Wiosnę.
transmisje
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do transmisje
Znajdź inne posty napisane przez transmisje