Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36676
Stary 02.12.2010, 12:47
Kompletnie mi się nie podoba pomysł wypożyczenia Glika. Co to niby za wielkie talenty, najpierw był elementem układanki Piast Gliwice, która poleciała do 1.ligi, a potem fatalnie prezentuje się w meczach Ligi Europejskiej z resztą jak całe to śmieszne Palermo. On mi strasznie gdzieś Kokoszkę przypomina, też niby wielki talent, a teraz g... gra w tym Empoli. Dajmy spokój z tymi polskimi talentami, bo ich prawie nie ma.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując