Wyświetl pojedynczy post
ziuk_NYC
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: NOwy JOrk ( cwierc wieku minelo dawno )

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6533
Stary 02.12.2010, 11:29
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Ktoś pamięta ile kasy Lech zgarnie za awans?
Liga Europejska w eurasach oczywscie
Premia za udział w fazie grupowej 1 mln
Zwycięstwo w fazie grupowej 140 tys
Remis w fazie grupowej 70 tys
Awans do 1/16 finału 200 tys
Awans do 1/8 finału 300 tys
Awans do ¼ finału 400 tys.
Awans do ½ finału 700 tys
Przegrana w finale 2 mln
Wygrany 3 mln

do tego z biletow lekka reka 10- 12 milionow zl. Za sam Juve bylo 5 melonow zlotych polskich. Cala sumka to przynajmniej cztery i pol miliona euro dla budrzetu Lecha. Nie wiem ile kasy dostali jesli wogole za sprzedarz praw transmisyjnych telewizji wloskiej, angielskiej i austryjackiej.
prosimy o nie odsniezanie dachu sejmu
z wyrazami
elektorat
"Ojczyzna nasza matka, a my Jej dzieci, Zle to dziecko, w ktorem Ona milosci nie wznieci"
Odpowiedz cytując