buczo1985 napisał(a):

|
Ktoś pamięta ile kasy Lech zgarnie za awans?
|
Liga Europejska w eurasach oczywscie
Premia za udział w fazie grupowej 1 mln
Zwycięstwo w fazie grupowej 140 tys
Remis w fazie grupowej 70 tys
Awans do 1/16 finału 200 tys
Awans do 1/8 finału 300 tys
Awans do ¼ finału 400 tys.
Awans do ½ finału 700 tys
Przegrana w finale 2 mln
Wygrany 3 mln
do tego z biletow lekka reka 10- 12 milionow zl. Za sam Juve bylo 5 melonow zlotych polskich. Cala sumka to przynajmniej cztery i pol miliona euro dla budrzetu Lecha. Nie wiem ile kasy dostali jesli wogole za sprzedarz praw transmisyjnych telewizji wloskiej, angielskiej i austryjackiej.