Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36669
Stary 02.12.2010, 10:40
Chcieliście Polaków ? Każdy truje ucho Holendrom czemu nie ma Polaków. Teraz się powinnismy cieszyc, nie ?
A Włosi już go skreslili. Jak u nas się sprawdzi to będziemy w dobrej pozycji do negocjacji i dosyć taniego transferu.
..
Odpowiedz cytując