tomasz_19 napisał(a):

|
po co? żeby za rok oddać? jaki to wypożyczenie ma sens? bo chyba nikt nie wierzy, że Wisła będzie w stanie go wykupić definitywnie. Denny pomysł... wolałbym tego Paulao którym się rzekomo interesujemy.
|
a choć by i po to by mieć więcej czasu na znalezienie klasowego stopera?