Cytat:
|
Amika wykorzystała swoją wielką szansę. Teraz tylko trzymać kciuki za poziom sodówki w głowach Arboledy, Kriwca, Stilica, Peszki i Rudnevsa. I będzie dobrze.
|
"Panie prezesie, 1/16 LE. Wie Pan co to znaczy? To znaczy, że jesteśmy w 1/16 najlepszych piłkarzy w Europie, nie licząc Ligi Mistrzów. Panie, jakie mają gaże w Juve? I co? Wygrywamy z nimi? To chyba zasługujemy na więcej?"