Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6525
Stary 02.12.2010, 09:34
Cytat:
Amika wykorzystała swoją wielką szansę. Teraz tylko trzymać kciuki za poziom sodówki w głowach Arboledy, Kriwca, Stilica, Peszki i Rudnevsa. I będzie dobrze.
"Panie prezesie, 1/16 LE. Wie Pan co to znaczy? To znaczy, że jesteśmy w 1/16 najlepszych piłkarzy w Europie, nie licząc Ligi Mistrzów. Panie, jakie mają gaże w Juve? I co? Wygrywamy z nimi? To chyba zasługujemy na więcej?"
Legionista
Odpowiedz cytując