Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6524
Stary 02.12.2010, 06:52
Widać jedno: budowa stadionów i organizacja Euro zmieniła naszą pozycję w Europie. Nie traktuje się już nas jak dalekiej Azji.

Przy naszym rewanżowym meczu z Lazio Włochom udało się (słusznie) wymusić przełożenie meczu. Wczoraj warunki atmosferyczne były takie, że mecz piłkarski to była parodia futbolu. Niemniej UEFA nie odważyła się na przełożenie spotkania.

Amika wykorzystała swoją wielką szansę. Teraz tylko trzymać kciuki za poziom sodówki w głowach Arboledy, Kriwca, Stilica, Peszki i Rudnevsa. I będzie dobrze.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując