Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7468
Stary 02.12.2010, 00:49
Tfu. Powinni odwołać tę ostatnią kolejkę. Po kiego ch.. się męczyć? I niech nie pierniczą, że nie ma terminów, bo zawsze się coś znajdzie.

Co do tej tabelki wyników w typowaniach - wiedziałem, że będę nisko. Sądziłem jednak, że Jaga szybciej spuchnie, a Polonia Warszawa, faktycznie będzie poważnym kandydatem do walki o MP. No ale cóż, jak się ma idiotę za właściciela, to sukcesów być nie może.

Przeszacowałem też Lecha. Ale wcale mnie te wtopy nie bolą.
Odpowiedz cytując