Tfu. Powinni odwołać tę ostatnią kolejkę. Po kiego ch.. się męczyć? I niech nie pierniczą, że nie ma terminów, bo zawsze się coś znajdzie.
Co do tej tabelki wyników w typowaniach - wiedziałem, że będę nisko.

Sądziłem jednak, że Jaga szybciej spuchnie, a Polonia Warszawa, faktycznie będzie poważnym kandydatem do walki o MP. No ale cóż, jak się ma idiotę za właściciela, to sukcesów być nie może.
Przeszacowałem też Lecha. Ale wcale mnie te wtopy nie bolą.
