Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6522
Stary 02.12.2010, 00:48
Wtopy nie będzie bo to może być dobry mecz na pokazanie się kilku zawodnikom przed początkiem okienka transferowego. Większość lig się skończy za jakieś 2-3 tygodnie, więc ten mecz i wysoka wygrana na koniec fazy grupowej będzie niczym reklama w primie time w tv.

Trzeba być sprawiedliwym, że Lech choć zwykle piszę Amica osiągnął naprawdę spory sukces w LE, a żeby to pokazać wystarczy napisać kilka wyników ich spotkań.

Juventus - Lech 3:3
Lech - Juventus 1:1
Lech - Manchester City 3:1
Odpowiedz cytując