Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6521
Stary 02.12.2010, 00:40
Gratulacje dla Lecha vel. Amiki. Ja spodziewałem się maks 3-4 punktów, a tu taki sukces.

Oby te dobre wyniki w pucharach przełożyły się na złe w lidze :*


Ps. Ten mecz nie powinien się odbyć.

Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam ozięble.
Odpowiedz cytując