Wyświetl pojedynczy post
studio2
Banita
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6520
Stary 02.12.2010, 00:35
Robson_ABG napisał(a):Wyświetl post
Pieprzycie o tym zmęczeniu i odpadnięciu z walki o MP. Z Dnipro miało być po 5-0 i co? przeszli ich;
w grupie miały być baty po 4-0 od każdego i co ? wyszli z grupy, więc forumowi nostradamusi niech się wstrzymają z przepowiedniami do lutego 2011...
Dobry post! Choc sam, z reszta jak wiekszosc wietrzylem baty i moze wygrana z Salzburgiem, nawet nie wiem jak sie cieszyc z awansu patrzac na to co gramy w lidze. Ogolnie nigdy wiecej meczow przy takiej pogodzie. Dziwny stadion, slonce nie moze dobrze naswietlic murawy ale snieg to napi$%^al ze wszystkich katow w kazda strone. A Rusko i jego pedalkowie z Ekstraklasy niech wypier$%^ na biegun z tymi swoimi glupotami ze trzeba w grudniu grac wiosenna kolejke.

Straszne musi byc dla wielu osob fakt ze dzis beckow nie bylo, no i przewidzialem wynik Ale z Salzburgiem to wtopa bedzie bo awans juz jest a 'ryzyko' pierwszego miejsca raczej nas juz nie dotyczy.
Odpowiedz cytując