Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7466
Stary 02.12.2010, 00:10
Sartre napisał(a):Wyświetl post
*emj10 zasłużył tak naprawdę za dyskwalifikację
Oj chyba rzeczywiście moja przewina powinna skutkować pominięciem mnie w tej klasyfikacji, ale dzięki za wyrozumiałość. Na następny raz się poprawię.

Swoją drogą naprawdę bardzo ciekawie podsumowałeś te nasze przedsezonowe typy. Pokazuje to jak człowiek myśli szablonowo i zamiast ufać swojemu instynktowi łapie jak pelikan to co mu serwują w mediach. Od siebie dodam tylko, że o układzie tabeli, a w szczególności o wysokim miejscu Polonii vel Disco oi części zdecydowało to, że można było głosować/zmieniać swoje typy już po rozpoczęciu rundy.
Odpowiedz cytując