Sartre napisał(a):

|
*emj10 zasłużył tak naprawdę za dyskwalifikację
|
Oj chyba rzeczywiście moja przewina powinna skutkować pominięciem mnie w tej klasyfikacji, ale dzięki za wyrozumiałość. Na następny raz się poprawię.
Swoją drogą naprawdę bardzo ciekawie podsumowałeś te nasze przedsezonowe typy. Pokazuje to jak człowiek myśli szablonowo i zamiast ufać swojemu instynktowi łapie jak pelikan to co mu serwują w mediach. Od siebie dodam tylko, że o układzie tabeli, a w szczególności o wysokim miejscu Polonii vel Disco oi części zdecydowało to, że można było głosować/zmieniać swoje typy już po rozpoczęciu rundy.