Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6517
Stary 02.12.2010, 00:01
Szczere gratulacje dla Lecha. Kolejny sezon i kolejny udany wystep w pucharach. Wyjscie z tej grupy juz zapisalo sie w historii polskiej pilki noznej(milionerzy z Anglii, Wloch i Austrii). Ci ktorzy pisali, ze Juve wyjdzie tylko po to, zeby rozegrac mecz, to maja naprawde "spore" pojecie o pilce. Juz pisalem, w tych najwiekszych klubach placi sie zawodowcom, ktorzy maja osiagac wyniki. Jesli nie dajesz z siebie wszystkiego w kazdym spotkaniu, to na twoje miejsce w skladzie jest jeszcze paru pilkarzy. Wedlug mnie kluczowy dla tego remisu byl moment, w ktorym Kikut przestrzelil w 200% sytuacji...przy 2:0 Juventus juz by sie nie pozbieral, ale i tak wynik jest fantastyczny. Mozna tylko zazdroscic i czekac na kupno klasowych pilkarzy.

P.S - Man of the match: Peszko i Krasic.
Odpowiedz cytując