Spotkanie bardzo pozytywne wrażenia pozostawiło

Osman i Andy bardzo sympatyczne, uśmiechnięte chłopaki, z każdym pozowali do zdjęć

Nordi sypał żarcikami na lewo i prawo

Kilka niezłych wejść po polsku
Oby w przyszłości więcej takich spotkań. Bardzo fajna inicjatywa.
P.S. Dla mnie gwoździem wieczoru był moment, kiedy wyszliśmy z klubu z kumplem i kierowaliśmy się w stronę Cichego Kącika przez drogę koło boiska bocznego. Przed nami szli do samochodu Andy z Osmanem. W pewnym momencie Andy wywinął orła na śniegu

. Kupe śmiechu mieliśmy razem z nimi.
