Wyświetl pojedynczy post
lucas1906
Member
 
 
Od: 05.2010
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8625
Stary 01.12.2010, 23:49
Spotkanie bardzo pozytywne wrażenia pozostawiło Osman i Andy bardzo sympatyczne, uśmiechnięte chłopaki, z każdym pozowali do zdjęć Nordi sypał żarcikami na lewo i prawo Kilka niezłych wejść po polsku

Oby w przyszłości więcej takich spotkań. Bardzo fajna inicjatywa.

P.S. Dla mnie gwoździem wieczoru był moment, kiedy wyszliśmy z klubu z kumplem i kierowaliśmy się w stronę Cichego Kącika przez drogę koło boiska bocznego. Przed nami szli do samochodu Andy z Osmanem. W pewnym momencie Andy wywinął orła na śniegu . Kupe śmiechu mieliśmy razem z nimi.
Ostatnio edytowane przez lucas1906 : 02.12.2010 o godz. 11:39.
Odpowiedz cytując