Wyświetl pojedynczy post
SB
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: z ziemi ojczystej

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8624
Stary 01.12.2010, 23:18
kangurekm napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się - fajnie sympatycznie tylko mam jedno ale : otóż w momencie rozdawania autografów bliźniacy B, Boguś , Czarek , Guła, Tomas czy Erik jakoś tak szybko "wyparowali" . Wielki szacun za to dla Andy`ego i Osmana , którzy bardzo bardzo długo i cierpliwie rozdawali autografy i pozowali do zdjęć
reasumując - oby więcej takich spotkań!
czemu mnie Boguś nie dziwi... jeszcze przed spotkaniem w poprzednim poście go pozdrowiłem
Nie ma, nie ma wody na pustyni...
Odpowiedz cytując