Wyświetl pojedynczy post
ultr4
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6513
Stary 01.12.2010, 23:11
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
Ludzie co jest z wami ;/ prężycie się jak Craxa na nas... bawicie się w antyLecha? Niech sobie awansują ich sprawa;p jedyny + to ptk do rankingu i tyle..
Oprócz tego grajkowie Lecha przez całą zimę będą myśleć o przygodzie w LE, a nie o lidze. Dodatkowo istnieje możliwość, że kilku najlepszych piłkarzy odejdzie po tym sezonie. Dla Wisły widzę same plusy
Odpowiedz cytując