Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36658
Stary 01.12.2010, 22:27
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
Łobodzińskiego powinni wygwizdać. Szkodnik powinien sam ustąpić ale po co skoro kontrakcik zapewnia mu pensję z którą ustawi się na resztę życia.
I napisac na forum ze jest *****, zeby mu dojebac

Odstaw dopalacze
Odpowiedz cytując