Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36657
Stary 01.12.2010, 22:25
Łobodzińskiego powinni wygwizdać. Szkodnik powinien sam ustąpić ale po co skoro kontrakcik zapewnia mu pensję z którą ustawi się na resztę życia. Normalnie trafia mnie jak widzę Amicę która w Europejskich Pucharach fajnie sobie radzi a u nas po kolejnej kompromitacji jak zwykle jest ok tzn luzik i za rok walczymy o Ligę Mistrzów. Jeśli chcemy się pokazać w Europie to tylko przez wzmocnienia zimą( w lecie będzie już za późno) i mam nadzieje że takie będą. Wierzę w naszych Holendrów i mam do nich pełne zaufanie. Mam już dość tych kompromitacji. Rozumiem odpaść z drużyną lepiej notowaną ale to co się dzieje to jest niepojęte. Piszę tak abyśmy tymi ostatnimi zwycięstwami w lidze nie popadli w hura optymizm, tylko pamiętajmy że od nich wymagamy znacznie więcej( tyczy się również zarządu).
Odpowiedz cytując