Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6494
Stary 01.12.2010, 22:15
Szybko zmieniłem program, gdy usłyszałem komentatórów mówiących coś o "naszych" piłkarzach itp. osobistych wyznaniach
Bez przesady, ale można bez obnażania własnych preferencji kibicowskich, trzymać stronę polskiego klubu a nie włoskiego. Przecież to nie Polska gra a POZnań. No chyba, że mecz transmituje TV POZnań a komentują go kibice Amici, to wtedy zrozumiem osobiste emocje komentatorów
Ostatnio edytowane przez kot : 01.12.2010 o godz. 22:19.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując