Szybko zmieniłem program, gdy usłyszałem komentatórów mówiących coś o "naszych" piłkarzach itp. osobistych wyznaniach
Bez przesady, ale można bez obnażania własnych preferencji kibicowskich, trzymać stronę polskiego klubu a nie włoskiego. Przecież to nie Polska gra a POZnań. No chyba, że mecz transmituje TV POZnań a komentują go kibice Amici, to wtedy zrozumiem osobiste emocje komentatorów
