kreseq napisał(a):

Widac czarno na bialym ze w Lechu jest patologiczne towarzystwo. W lidze im sie nie chce, w LE sie chca wypromowac. Na dluzsza mete to chora sytuacja. Tak czy siak swoje robia dzisiaj...Szkoda ze pilki nie zmienili bo widac mniej wiecej tyle, co na 12 calowym telewizorze podczas transmisji hokeja
|
oglądalem ostatnio pare meczów ligi włoskiej i gołym okiem widać, ze poziom tam dramatycznie spadł... ide o zaklad, że Wszystkie czołowie ekipy z naszego kraju by z takim Juve powalczyły... Ja sie nie dziwie, ze Wronki mają u nas miejsce jakie mają poprostu trzeba przyznać, że poziom u nas sie podnosi...