Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Usulovski
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
6487
01.12.2010, 21:56
cieniek
napisał(a):
tu jest całkiem przyzwoicie:
http://www.drhtv.com.pl/transmisja-158.html#
Rzeczywiście działa całkiem nieźle, nic nie przerywa, dzięki
Usulovski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Usulovski
Znajdź inne posty napisane przez Usulovski